Kim jestem?

Wykształcenie i doświadczenie

Cześć, nazywam się Michał Sobiech i bardzo miło mi powitać Cię w miejscu, które jeśli się postarasz – zmieni Cię. Z wykształcenia jestem Dietetykiem oraz nauczycielem Wychowania Fizycznego. Z pasji człowiekiem, który pomaga innym odzyskać zdrowie.

Nie jestem klasycznym żywieniowcem i nie sprzedaję planów żywieniowych. Health Coach to dobre określenie, więc jeśli chcesz bym Ci pomógł i akceptujesz moje zasady gry - możemy podjąć współpracę.

Ukończyłem dwa kierunki studiów, wychowanie fizyczne na akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz dietetykę na Krakowskiej Wyższej Szkole promocji zdrowia. Wiedzę i umiejętności nieustannie zdobywam w pracy z moimi pacjentami. O roku 2017 pomogłem już kilkuset osobą zyskać zdrowie, poprawić sylwetkę, zmniejszyć czy zwiększyć masę ciała. Pracuję z osobami nieaktywnymi fizycznie jak i zawodowymi sportowcami. Moja skuteczność warunkowana jest umiejętnością słuchania i zadawania odpowiednich pytań w celu znalezienia źródła problemu i wskazania odpowiedniej drogii.

Jestem dietetykiem i zawodnikiem MMA w federacji KSW

Jak to się stało ? Wiele lat temu, gdy Mariusz Pudzianowski wchodził po raz pierwszy do oktagonu. Wtedy zacząłem swoją przygodę z tym pięknym sportem. A teraz? Jestem szanowanym zawodnikiem największej w Europie organizacji MMA - KSW.

Sport to moja praca, tak samo jak wspieranie Cię w Twoim zdrowiu. Dzięki doświadczeniom zebranym i ciągle zbieranym jako sportowiec potrafię doskonale zrozumieć trudy i potrzeby różnych dyscyplin sportowych. Bezcenny bagaż wiedzy daje mi umiejętności dzięki, którym cieszę się ogromną skutecznością w pracy z sportowcami.

Opinie moich pacjentów

5/5
Krzysztof Bebek
znanylekarz.pl

Do Michała zgłosiłem się z problemami skórnymi (AZS) oraz kiepskim samopoczuciem. Wystarczyło kilka dni i odnotowałem olbrzymią poprawę w ogólnym samopoczuciu, a problemy skórne po miesiącu zaczęły ustępować. Profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza, świetny kontakt to zaledwie kilka z zalet współpracy z Michałem.

5/5
Klaudia Kantor
znanylekarz.pl

Celem podjecia wspolpracy z Michalem byla poprawia samopoczucia oraz polepszenie snu. Oczywiscie obie rzeczy juz po miesiacu byly jak najbardziej na 5, ale to nie wszystko... Oprocz ubywajacych kilogramow, zmieniajacej sie sylwetki, dzieki tej diecie zmienily sie rowniez moje nawyki zywieniowe. Okazuje sie, ze mozna jesc bardzo smacznie i osiagac swoje cele.

5/5
Magdalena Żaczek
znanylekarz.pl

Polecam z czystym sumieniem! Pełen profesjonalizm. Mimo mojego początkowego sceptycznego nastawienia i braku wiary, dieta ułożona przez Michała i współpraca z nim zaowocowała utratą zbędnych kilogramów i znacznym poprawieniem wyników badań (w moim przypadku Hashimoto) i samopoczucia. Ten Pan wie co robi, więc szczerze polecam.

5/5
Monika Wawrzyczek
znanylekarz.pl

Bardzo serdecznie polecam współpracę z Michałem każdemu, a szczególnie osobom z problemami tarczycy. Już od pierwszej wizyty byłam pod ogromnym wrażeniem tego, jaki profesjonalizm i rzeczowość Michał prezentuje swoja osobą. Zaufałam mu i zrobiłabym to po raz kolejny, ponieważ pomógł mi bardziej niż niejeden lekarz. Dzięki jego ogromnej empatii bardzo łatwo było mi się przed nim otworzyć, co skutkowało i nadal skutkuje świetnymi efektami. Dzięki współpracy przypominam sobie jak to jest czuć się świetnie, mieć chęć do życia i energię, jeść pyszne posiłki, a do tego tracić na wadze.

5/5
Gabriel T
znanylekarz.pl

Michał to prawdziwy dietetyk, który podchodzi do każdej osoby indywidualnie. Doświadczenie, profesjonalizm, zaangażowanie - to trzy cechy, które każdy odczuje przychodząc do Michała. Pierwsza konsultacja dietetyczna za mną i jestem niesamowicie zadowolony, wspólnie z Michałem omówiliśmy postępy. Zmieniło się wiele w zaledwie miesiąc! Samopoczucie jest o niebo lepsze, jakość snu wzrosła, energii w ciągu dnia nie brakuje nawet przez chwilę! Z czystym sumieniem polecam Michała każdej osobie!

5/5
Mateusz Famulok
znanylekarz.pl

Udałem się do Michała z niedowagą, brakowało mi masy mięśniowej oraz siły. Po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że ten gość wie co robi i jest w stanie mi pomóc. Tak, też się stało. Plan żywieniowy, suplementacja, zalecenia. Z dnia na dzień stawałem się silniejszym i lepiej czującym się zawodnikiem. Fenomenalna robota. Polecam !