Poznajmy się

Cześć,
Nazywam się
Michał Sobiech

Bardzo miło mi powitać Cię w miejscu, które jeśli się postarasz – zmieni Cię. Z wykształcenia jestem Dietetykiem oraz nauczycielem Wychowania Fizycznego. Z pasji zawodnikiem MMA i człowiekiem, który pomoże Ci odzyskać zdrowie i uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Nie jestem klasycznym żywieniowcem i nie sprzedam Ci  planów żywieniowych. Health Coach to dobre określenie, więc jeśli chcesz bym Ci pomógł i akceptujesz moje zasady gry – możemy podjąć współpracę.

Dietetyk
Zawodnik MMA

Jestem Dietetykiem
i Zawodnikiem MMA w Federacji KSW

Jak to się stało ? Wiele lat temu, gdy Mariusz Pudzianowski wchodził po raz pierwszy do oktagonu. Wtedy zacząłem swoją przygodę z tym pięknym sportem. A teraz? Jestem szanowanym zawodnikiem największej w Europie organizacji MMA – KSW.

Sport to moja praca, tak samo jak wspieranie Cię w Twoim zdrowiu. Dzięki doświadczeniom zebranym i ciągle zbieranym jako sportowiec potrafię doskonale zrozumieć trudy i potrzeby różnych dyscyplin sportowych. Bezcenny bagaż wiedzy daje mi umiejętności dzięki, którym cieszę się ogromną skutecznością w pracy z sportowcami.

Ukończyłem dwa kierunki studiów, wychowanie fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz dietetykę na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Metamorfozy

Jak moi pacjenci się zmienili?

Wśród moich klientów znajdziesz mistrzów Polski, wyczynowych sportowców, ale też mistrzów innych dziedzin takich jak medycyna, mechanika samochodowa czy nauczanie. Współpracuje z każdym kto wykazuje zaangażowanie.