Patryk Chubka – pływak 

Blog > Wpis

Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić mojego podopiecznego Patryka.

Patryk jest pływakiem, wielokrotnym medalistą Polski i reprezentuje nasz kraj na arenie międzynarodowej – jest zawodkiem kadry polski.
I jednym z 10najlpepszych w tym kraju w swoich dystansach czyli:
✅️50 i 100m stylem dowolnym

Kilka miesięcy temu, gdy zgłosił się do mnie z problemami z regeneracją, wiecznym bólami mięśni i stagnacją w progresie. Wiedziałem, że to będzie kolejne fajne wyzwanie, któremu podołam a raczej podołamy razem😈
Jego wyniki zaczynały spadać, a on czuł się ciągle zmęczony i znużony. Markery zmęczeniowe we krwi jak LDH czy kreatynina była wiecznie podwyższona a Morfologia rozjechana w najlepsze.

Pracując razem przez 2 miesiące, osiągnęliśmy wielkie zmiany w jego wynikach sportowych, oraz markerach zmęczeniowych we krwi.

Nie tylko udało nam się odwrócić sytuację, ale nasze starania przyniosły oczekiwane efekty – poprawę jego osiągnięć I WYNIKÓW w pływaniu. Patryk nareszcie zaczal się regenerować, dobrze spać i czuć się jak należy. Sama sylwetka też zdecydowanie się poprawiła i jak to powiedział „Jestem bardziej nabity”


Jestem zaje*iście dumny z Patryka i z tego, co udało nam się osiągnąć razem. Pomimo tego, że mieszka w akademiku, wziął życie za jaja i zrobił co powiedziałem.
Dziękuję za zaufanie i możliwość pracy z tak utalentowanym i ciężko pracującym sportowceem

Aktualnie walczymy o dostanie się na mistrzostwa Europy, a kwalifikacje już końcem kwietnia.

Jeśli i Ty potrzebujesz pomocy w osiągnięciu swoich celów sportowych, nie wahaj się i skontaktuj ze mną. Razem możemy to zrobić.

#dietetyk #healthcoach #sport #plywanie #regeneracja #osiagniecia #wspolpraca #calltoaction
Pozostałe wpisy

Jesteś gotowy zadbać
o swoje zdrowie?

Polub mnie na facebook'u aby być na bieżąco z Webinarami